Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Capsis Elite Resort

Tento 5* luxusní hotel Capsis Elite Resort se nachází na soukromém poloostrově v těsné blízkosti tradiční rybářské vesnice Agia Pelagia. Je uprostřed nádherných botanických zahrad (167.000 m2), má soukromou zoologickou zahradu a zábavní park. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno 25 km, centrum hlavního města ostrova Kréta Heraklion 22 km a Minojský palác v Knossosu je pouhých 28 km od hotelu. Přímo před hotelem Capsis Elite Resort je autobusová zastávka.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Capsis Elite Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Capsis Elite Resort

Tento 5* luxusní hotel Capsis Elite Resort se nachází na soukromém poloostrově v těsné blízkosti tradiční rybářské vesnice Agia Pelagia. Je uprostřed nádherných botanických zahrad (167.000 m2), má soukromou zoologickou zahradu a zábavní park. Na pozemku se také nachází 3 skleníky na pěstování bilogických produktů k soukromým potřebám resortu. Hotel Capsis Elite Resort byl v roce 2008 oceněn cenou Star Diamond. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno 25 km, centrum hlavního města ostrova Heraklion 22 km a Minojský palác v Knossosu je pouhých 28 km od hotelu. Přímo před hotelem Capsis Elite Resort je autobusová zastávka.

Vybavení hotelu Capsis Elite Resort

Hotel Capsis Elite Resort se skládá z několika budov. Má 24 hodinovou recepci, klimatizaci, výtah, wi-fi, trezor, mini-market, 8 restaurací, 1 a la carte restauraci, 7 barů, 3 písečné pláže, 7 bazénů, wellness, tělocvičnu, dětský program s animátory, dětské hřiště, dětský bazén, hlídání dětí (na požádání), živou řeckou hudbu v hotelové taverně.

Vybavení pokoje

Bungalovy Eternal Oasis jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm, satelitní TV, trezorem, minibarem, telefonem, internetem, balkonem nebo terasou.

Pláž & plážový servis

Hotel Capsis Elite Resort má 3 písečné pláže. Lehátka, osušky a slunečníky jsou zdarma na soukromé hotelové pláži Cladissos a za poplatek na veřejných plážích v Agia Pelagia.

Sport & Fitness

Fitness, masáže, sauna, jaccuzi, tenis, jóga, potápění, vodní aerobic, soutěže v plavání a ve vodním pólu, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, vodní šlapadla, kajaky, nafukovací trampolína a skluzavka, nafukovací vodní volejbal, biliár, stolní tenis, venkovní šachy (většina aktivit za poplatek).

Stravování

Dle ck, Snídaně a večeře.

Pro děti

Hlídání dětí (na požádání), dětský program s animátory, zábavní park, zoo, dětské venkovní hřiště, dětský bazén, speciální dětský jídelníček (na požádání), dětské židle v restauracích, dětské postýlky.

Služby v ceně

Venkovní šachy, vodní soutěže, vodní aerobic.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.