Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Krini

Hotelový areál Krini, který tvoří 3 dvoupodlažní budovy, se nachází v oblasti Sfakaki. V okolí je jen pár taveren, pizzerie, grill house, supermarket, kavárna a telefonní budka. Je zde též pár rodinných hotelů a vpravo od hotelu je pole. Autobusová zastávka je cca 100 metrů od hotelu, městským autobusem lze cestovat do Rethymna (cca 10 km), Heraklionu i Chanie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Krini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Krini

Hotelový areál Krini, který tvoří 3 dvoupodlažní budovy, se nachází v oblasti Sfakaki. Nad hotelem Krini je příjezdová vedlejší silnice a nad ní je frekventovaná dálnice. V okolí je jen pár taveren, pizzerie, grill house, supermarket, kavárna a telefonní budka.  Je zde též pár rodinných hotelů a vpravo od hotelu je pole. Autobusová zastávka je cca 100 metrů od hotelu, městským autobusem lze cestovat do Rethymna (cca 10 km), Heraklionu i Chanie.  Jízdenka do Rethymna stojí cca 1,60€/cesta). Cesta taxíkem do Rethymna vyjde na cca 11€/jízda.

Kapacita

V areálu hotelu Krini, postaveném ve stylu krétské architektury, je celkem 51 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko, a pokoje pro rodiny až pro 5 osob s možností dalších přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem (jen pár programů), balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady, letovisko nebo s výhledem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Rodinné pokoje jsou umístěné v přízemí hotelu a mají terásky. Některé pokoje mohou v hotelu Krini být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), výtah (jen v hlavní budově), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, snackbar a kavárna u bazénu. Zahrádka, parkoviště. Plážové osušky za vratný depozit (cca 10€/kus). Wifi v rámci hotelu zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, sprchy a WC u bazénu. Slunečníků a lehátek na pláži je omezený počet, jsou umístěny jen ve 2 řadách. Další lehátka a slunečníky nepatřící hotelu jsou za poplatek cca 5€/set/den. Dětský koutek. Kulečník (cca 2€/hra).

Hotel Krini - hlavní výhody

přátelský personál

Web

Hotel Krini

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.