Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christina

Velice příjemný a oblíbený aparthotel Christina je postaven v blízkosti pláže, na začátku pěší zóny v malém a klidném letovisku Kasteli na Krétě. Hotel Christina disponuje vkusně zařízenými studii s možností až dvou přistýlek a rodinnými apartmány se dvěmi místnostmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Christina

Velice příjemný a oblíbený aparthotel Christina je postaven v blízkosti pláže, na začátku pěší zóny v malém a klidném letovisku Kasteli. Letiště v Chanii cca 60 km.

Vybavení hotelu Christina

recepce,dětský koutek , restarace, bazén s dětsku částí s lehátky a slunečníky.

Pláž

malá, oblázkovopísečná přímo u hotelu Christina, větší oblázkové a písečné pláže cca 150 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování

Hotel Christina disponuje vkusně zařízenými  studii s možností až dvou přistýlek a rodinnými apartmány se dvěmi místnostmi. Vybavení - lednice, kuchyňka, TV, balkon nebo terasa s výhledem na moře, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů. Klimatizace a trezor za poplatek dleCK.

Studio 2+2

- dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami
- lednice
- koupelna se sprchou a WC
- balkon
- kuchyňka

Stravování

dle CK, SNÍDANĚ formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.