Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dedalos

Menší dvoupatrový hotel vystavěný na ostrově Kréta přímo u moře se nachází v oblasti městečka Rethymno, jehož centrum je vzdáleno cca 10 km. Ve vzdálenosti cca 300 m je k dispozici několik obchůdků a restaurací. 200 m od hotelu se nachází autobusová zastávka s pravidelnou linkou do Rethymna.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dedalos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dedalos

Menší dvoupatrový hotel Dedalos vystavěný přímo u moře se nachází v oblasti městečka Rethymno, jehož centrum je vzdáleno cca 10 km. Ve vzdálenosti cca 300 m je k dispozici několik obchůdků a restaurací. 200 m od hotelu se nachází autobusová zastávka s pravidelnou linkou do Rethymna.

Pláž

Písčitá pláž s kamenitým mořským dnem se nachází přímo u hotelu Dedalos. Přístup na ni je po několika schodech. Slunečníky a lehátky za poplatek.

Vybavení hotelu Dedalos

Recepce, televizní kout, výtah, hotelová restaurace, snack bar na pláži, bazén s dětskou částí (u bazénu nejsou k dispozici lehátka ani slunečníky).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV (bez poplatku), lednicí (bez poplatku), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Některé pokoje mají klimatizaci (za poplatek). Pokoje situované v přízemí mají vstup přes terasu.

Stravování

Dle zájezdu - v hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 2. 7. 2018

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.