Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Terra Maris

Luxusní hotel Terra Maris se nachází 26 km od Heraklionu, 500m od Hersonissos a 7 km od golfového klubu. Písečná pláž je vzdálena 50 m od hotelu a oblázková pláž 30 m. Tento luxusní hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, čtyři restaurace, pět barů, diskotéku, kadeřnictví, interentový koutek,několik obchodů, thalasso centrum, fitness centrum, saunu, jacuzzi, vnitřní bazén, tři venkovní bazény a čtyři dětské bazény s lehátky a slunečníky zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Terra Maris , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Terra Maris

Tento luxusní hotel Terra Maris se nachází 26 km od Heraklionu, 500m od Hersonissos a 7 km od golfového klubu. Písečná pláž je vzdálena 50 m od hotelu a oblázková pláž 30 m.

Stravování

Polopenze,nebo plná penze formou bufetu. All inclusive za příplatek ( plná penze včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů ).

All inclusice zahrnuje: Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.30 hodin. ● Obědy formou bufetu včetně nápojů od 13.00 do 14.30 hodin. ● Večeře formou bufetu včetně nápojů od 19.00 do 21.30 hodin, v období od 1.7. do 30.8. dětskou večeři formou bufetu. ● Nealkoholické nápoje, pivo, místní vína a alkoholické nápoje u třech barů od 10.00 do 18.00 hodin, v Romantic baru od 11.00 do 24.00 hodin. ● Po předchozí rezervaci večeře v restauracích à la carte - krétské taverně Pithos, italské restauraci Farfalla nebo restauraci Almira s nabídkou mezinárodní kuchyně. ● Ve snack barech od 11.00 do 18.00 hodin – nealkoholické nápoje, pivo, místní víno, místní alkoholické nápoje, kávu a různé drobné předkrmy, pizzy a saláty.

Ubytování

Hotelový komplex Terra Maris nabízí ubytování v několika typech ubytování, které jsou rozmístěny v bungalovech a hlavní budově. Vašechny typy zbytování mají balkon, nebo terasu, možnost přistýlky, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana, WC), klimatizaci, TV/sat., telefon, minibar, trezor a vysoušeč vlasů.

Vybavení hotelu Terra Maris

Tento luxusní hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, čtyři restaurace, pět barů, diskotéku, kadeřnictví, interentový koutek,několik obchodů, thalasso centrum, fitness centrum, saunu, jacuzzi, vnitřní bazén, tři venkovní bazény a čtyři dětské bazény s lehátky a slunečníky zdarma.

Doporučení

Hotel Terra Maris je vhodný pro náročné klienty v dosahu golfového hřiště.

Pláž u Terra Maris

Písečná pláž je vzdálena 50 m od hotelu a oblázková pláž 30 m.

Relaxační pobyty

V hotelu Terra Maris je skvěle vybavené centrum thalassoterapie, které zajišťuje i dietní programy nebo masáže proti celulitidě včetně možnosti lékařských konzultací. Kosmetické středisko nabízí různé relaxační a kosmetické kúry a také peeling, manikúru a pedikúru.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.