Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delfinia Beach

Pěkný a příjemný hotel Delfinia Beach, který uspokojí i náročnější klientelu, leží přímo u nejdelší písečné pláže na severozápadě ostrova Krétav letovisku Kavros, cca 18 km západně od města Rethymna a 35 km východně od Chanie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delfinia Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Delfinia Beach

Pěkný a příjemný hotel Delfinia Beach, který uspokojí i náročnější klientelu, leží přímo u nejdelší písečné pláže na severozápadě ostrova Kréta v letovisku Kavros, cca 18 km západně od města Rethymna a 35 km východně od Chanie.

Popis komplexu hotelu Delfinia Beach a vybavení

Hotelový komplex Delfinia Beach se skládá z hlavní budovy a bungalovů v rozlehlé krásně upravené zahradě. Nabízí služby recepce 24 hodin denně, TV místnost, restauraci, několik barů, bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, bar, dětské hřiště a bazén pro děti.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, lednici, telefon, trezor (3 €/ den a satelitní TV na vyžádání za poplatek. V rodinných pokojích (2 pokoje) je možno ubytovat až 4 osoby.

Stravování

Dle zájezdu - Polopenze formou bohatého bufetu, možno All inclusive

Sport a zábava

Tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal a fotbálek. Hotel pro své hosty pořádá folklorní krétské večery.

Pláž

Písečná pláž je přímo u hotelu Delfinia Beach. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici hotelovým hostům zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.