Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elounda Aqua Sol Resort

Hotel Elounda Aqua Sol Resort, nacházející se v klidných zahradách nedaleko oblázkové pláže v letovisku Elounda na ostrově Kréta, přesněji 1,5 kilometru od jeho centra s možnostmi nočního života, doporučujeme obzvláště párům a mladým lidem. Hotel není vzhledem ke své poloze vhodný pro osoby s pohybovým omezením.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elounda Aqua Sol Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Elounda Aqua Sol Resort

Elegantní hotel Elounda Aqua Sol Resort v klidných zahradách se nachází nedaleko oblázkové pláže v letovisku Elounda, 1,5 km od jeho centra s obchody, restauracemi, bary a možnostmi nočního života a 60 km od letiště v Heraklionu. Vzhledem ke své poloze v kopci hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu. Oficiální kategorie: A.

Vybavení

recepce, směnárna, půjčovna aut, internet, hlavní restaurace Ariadne, a la carte restaurace Sailors, kavárna, bar Sailors u bazénu, cocktail bar Poseidon, 2 sladkovodní bazény (1 vyhřívaný a krytý pro špatné počasí), tenis, volejba, šipky, basketbal, stolní tenis, fitness, sauna, kulečník, vodní sporty na pláži, animace.

Ubytování

Hotel Elounda Aqua Sol Resort nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (možnost i výhledu na moře) a bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (červen – září), mini ledničkou, trezorem, telefonem, SAT TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, kulečník, tenis, vodní sporty.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, mini club (červenec – srpen), dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

Dle ck, polopenze: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:30 – 12:00 a 15:00 – 18:00), zmrzlina (10:30 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00).

Pláž

Hotel Elounda Aqua Sol Resort je cca 350 m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.