Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lambi

Hotel Lambi se nachází v jednom z nejznámějších rekreačních středisek Kréty, v oblasti Amoudara. Hotel postavený ve stylu řecké neoklasicistní architektury, nabízí příjemnou dovolenou všem klientům, bez rozdílu věku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lambi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lambi

Hotel Lambi se nachází v blízkosti pláže v letovisku Amoudara, 12 km od letiště v Heraklionu. V okolí hotelu jsou obchody, taverny a možnosti nočního života.

Vybavení hotelu Lambi

Hotel postavený ve stylu řecké neoklasicistní architektury, nabízí příjemnou dovolenou všem klientům, bez rozdílu věku. K vybavení hotelu Lambi patří: recepce, trezory, internet, společenská místnost s TV, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, kulečník.

Ubytování

Hotel Lambi nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, příslušenstvím na přípravu kávy/čaje, trezorem, telefonem, TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek (dle CK)

trezor, internet, kulečník.

Pláž

Hotel Lambi leží cca 350 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové obědy (12:30 – 14:00), bufetové večeře (19:00 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:00).

Aktuální popis od CK

Poloha a popisStarší jednoduchý hotel se nachází v jednom z nejznámějších rekreačních středisek Kréty, v oblasti Amoudara. Hotel byl postavený ve stylu řecké...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.