Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elpida

Hotel Elpida s apartmány v zahradách se nachází na ostrově Kréta na kopci v letovisku Kalo Horio, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu Elpida jsou obchody, bary a restaurace. Hotel Elpida nedoporučujeme vzhledem k poloze klientům s problémy pohybového aparátu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elpida, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Elpida - poloha

Hotel Elpida s apartmány v zahradách se nachází na kopci v letovisku Kalo Horio, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu Elpida jsou obchody, bary a restaurace. Hotel Elpida nedoporučujeme vzhledem k poloze klientům s problémy pohybového aparátu.

Ubytování :

Hotel Elpida nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, trezorem, ledničkou a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, internetový kout, společenská místnost se SAT TV, restaurace, snack bar u bazénu, lobby bar, bazén, stolní tenis, kulečník, lehká animace.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, klimatizace.

Pláž:

cca 800 m od písčité pláže

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, mini club, herna s elektronickými hrami.

Stravování :

Dle CK, polopenze, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 09:30), obědy (12:30 – 14:00), večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (11:00 – 12:00 a 15:00 – 16:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00).

Aktuální popis od CK

StřediskoAgios Nikolaos - IstroPolohaHotelový komplex je postaven ve stylu tradiční řecké vesničky na svazích mezi olivovými háji ve vesničce Istro, záliv...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.