Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dolphin Bay Holiday

Hotelový areál Dolphin Bay Holiday Resort, který tvoří hlavní budova a zahradní rodinné bungalovy, se nachází v letovisku Ammoudara v klidném prostředí nedaleko od centra, kde jsou restaurace, taverny, bary, obchody s potravinami i suvenýry. Hotel Dolphin Bay Holiday Resort je obklopen zahradou se stromy, keři, palmami a písečnou pláží. Zastávka městského autobusu je nedaleko a lze cestovat do hlavního města Heraklion, spojení je každých cca 20 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dolphin Bay Holiday, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dolphin Bay Holiday Resort

Hotelový areál Dolphin Bay Holiday Resort, který tvoří hlavní budova a zahradní rodinné bungalovy, se nachází v letovisku Ammoudara v klidném prostředí nedaleko od centra, kde jsou restaurace, taverny, bary, obchody s potravinami i suvenýry. Hotel Dolphin Bay Holiday Resort je obklopen zahradou se stromy, keři, palmami a písečnou pláží. Zastávka městského autobusu je nedaleko a lze cestovat do hlavního města, spojení je každých cca 20 minut. Kontroverzní v letovisku Ammoudara je nedaleká elektrárna, z hotelu dobře viditelná. Podle místních obyvatel zdejšímu prostředí nevadí a život v letovisku nikterak neomezuje. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Kapacita

V areálu se nachází celkem 261 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinné bungalovy s výhledem do zahrady, které jsou s možností dvou přistýlek nebo lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, vnitrozemí nebo bočním výhledem na moře. Boční výhled na moře je v hotelu Dolphin Bay Holiday Resort za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Promo pokoje jsou v hlavní budově, jen s výhledem do vnitrozemí pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě. Jednolůžkové pokoje jsou s výhledem do vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek, TV místnost, minimarket, 2 výtahy (jen v hlavní budově), restaurace, vnitřní a venkovní bar, snackbar a kavárna, místnost na zavazadla. Velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 2€/kus). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Dle CK, Předem je možné odečíst ALL INCLUSIVE a mít stravu jen formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek cca 5-7€/set/den, dětské hřiště. Za poplatek jsou hřiště na minifotbal, basketbal, tenisové hřiště, kulečník, stolní tenis, el. hry a sauna.

Hlavní výhody hotelu Dolphin Bay Holiday Resort

příznivá cena

Web

Dolphin Bay Holiday Resort

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Amoudara. Hotel se nachází pouhých pár metrů od nádherné, nekonečně dlouhé písčito-oblázkové pláže Amoudara a je obklopen krásnou...

Ubytovánípříjemně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v hlavní hotelové budově, resp. v zahradních bungalovech • rodinné pokoje s možností až 2...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.