Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Erato studia

Vilka leží v udržované zahradě v mírném svahu, několik metrů od místní komunikace. Od vilky vede cesta, kterou se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias se dostanete asi za 12 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Erato studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Erato

Vilka leží v udržované zahradě v mírném svahu, několik metrů od místní komunikace. Od vilky vede cesta, kterou se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias se dostanete asi za 12 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Ubytování:

Ve vilce jsou 2lůžková studia ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Studia Erato mají výhled na moře, některá výhled zastíněný zelení a 1 studio výhled na moře nemá. Vilka prošla celkovou rekonstrukcí. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Hodnocení:

Předností ubytování ve studicíh Erato je výhled na moře a snadná dostupnost nejkrásnější části pláže a městečka. Vzdálenost od pláže: cca 380 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Parametry

Typ ubytování Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.