Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sandy Beach

Malý, jednoduchý hotel Sandy Beach nacházející se 4km od centra oblíbeného Georgiopolis, přímo u písečné pláže s dosahem marketů restaurací a barů je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sandy Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sandy Beach

Jednoduchý menší hotel skládající se z hlavní budovy a přilehlých dvoupatrových budov s bungalovy renovovaný v roce 2011 se nachází přímo u písčité pláže v letovisku Georgioupolis, 4 km od jeho centra a 47 km od letiště v Heraklionu. V okolí hotelu jsou mini markety, restaurace a bary. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu Sandy BeachR

Recepce, wi fi ve veřejných prostorách, internetový kout, TV kout, restaurace, bar, snack bar, bazén.

Vybavení pokojů

Hotel Sandy Beach nabízí dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, trezorem, SATT TV, ledničkou a balkónem.

Strava

Dle CK. Polopenze, all inclusive

Pláž

Přímo u pláže.

Aktuální popis od CK

DestinaceBájná Kréta je kouzelný ostrov opředený mýty, místo zrodu nejvyššího z řeckých bohů Dia, kolébka evropské civilizace. Je největším řeckým ostrovem a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.