Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fotinari

Ubytování ve vesničce Souda na ostrově Kréta ve studiích Fotinari zaujme klientelu, která vyhledává ubytování v klidném prostředí s možností procházek a výletů po okolí, ale i do hor. Oblíbené letovisko Plakias se nachází asi 30 minut pěší chůze.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fotinari, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Vily Fotinari

Nová vilka Fotinari je postavená ve svahu nad mořem pod místní komunikací přímo proti vchodu do Souda Bay a je obklopena zelení. Dve malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Budete-li pokračovat dál po pobřeží směrem na západ, asi po 10-15 minutách dorazíte na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte asi za 30 minut do Plakiasu, kde je vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Ubytování

Dvoulůžková studia Fotinari jsou v přízemí a apartmány Fotinari s jednou ložnicí a s možností dalšího lůžka v obytné kuchyni jsou v 1. patře. Ze studií je částečný výhled na moře omezený zelení a z apartmánů je krásný výhled na moře. Terasy a balkóny jsou zastíněné. Studia a apartmány Fotinari jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Hostům je k dispozici krásný bazén s lehátky a slunečníky v dobře udržované zahradě a bar s denním provozem, které patří k ubytování Souda Bay.

Stravování

Dle ck, v ceně může být dobrá mírně rozšířená kontinentální snídaně, kterou připravuje sama majitelka v protějším hotelu Souda Bay. Snídani denně obměňuje. Přes den si zde můžete dát salát, oběd a večeři, kterou vaří majitelka z vlastních potravin. Souda Bay je vyhlášena výbornou stravou. Vždy se jedná o řecké speciality.

Hodnocení vily Fotinari

Toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají větší soukromí na pláži a rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Vzdálenosti

od malých pláží Fotinatri: cca 190 m + 62 schodů, cca 250 m + 30 schodů od pláže Souda: cca 1,3 km od letoviska Plakias: cca 2 km

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.