Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Souda Bay

Studia a apartmány Souda Bay se nachází ve svahu stejnojmenné vesničky Souda na ostrově Kréta, nedaleko letoviska Plakias. Studia doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidné ubytování uprostřed pěkné zahrady a mají v oblibě procházky a výšlapy do okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Souda Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Souda Bay

Nevelký rodinný komplex Souda Bay (budova se studii a apartmány, bar a bazén) je zasazen do svahu nad mořem. Je obklopen krásnou zahradou a stojí nad místní komunikací. Dvě malé oblázkové pláže, které se nazývají Fotinari, jsou dostupné po asfaltové komunikaci a pak po kamenných schodech za pár minut. Budete-li pokračovat dál po pobřeží na západ, asi po 1 km dorazíte na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda. V okolí jsou dvě vyhlášené taverny. Vydáte-li se po pobřeží na východ, dorazíte do Plakiasu (asi 2 km do centra). V Plakiasu je vše co, k dovolené můžete potřebovat.

Ubytování

Ubytování je ve dvou a tří lůžkových studiích a v apartmánech s jednou ložnicí a s možností dalších dvou lůžek v obytné kuchyni. Ubytování je buď v přízemí nebo 1. patře. Některá studia a apartmány mají z balkónů a teras krásný přímý výhled na moře, některá mají výhled na moře částečně zastíněný zelení. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Hostům je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky v dobře udržované zahradě a bar s denním provozem.

Stravování

Dle ck, mírně rozšířená kontinentální snídaně, kterou připravuje sama majitelka. Snídani denně obměňuje. Přes den si zde můžete dát salát, oběd a večeři, kterou vaří majitelka z vlastních chemicky neošetřených potravin. Souda Bay je vyhlášena výbornou stravou. Výběr je malý, ale jídlo je vždy čerstvé a velmi chutné.

Hodnocení

toto ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají soukromí na pláži a vyrážejí na procházky do přírody a do hor. Doporučujeme včasnou rezervaci, majitelka má řadu stálých klientů.

Vzdálenosti

od malých pláží Fotinatri: cca 180 m + 62 schodů, cca 240 m + 30 schodů od pláže Souda: cca 1,3 km od letoviska Plakias: cca 2 km

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.