Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Beach

Nově zrenovovaný hotel Golden Beach (2009) se nachází přímo u pláže, na Krétě v Hersonissosu  500 m od živého centra. K vybavení patří recepce, několik restaurací, cafe bar, venkovní bazén na střeše hotelu se slunečníky a lehátky zdarma, internet, biliard, stolní tenis. Hotel Golden Beach poskytuje výbornou kombinaci ubytování na pláži, ale v dosahu zábavy a nákupních možností a zároveň nabízí přátelskou atmosféru a dobrý standart služeb a stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Beach

Nově zrenovovaný hotel Golden Beach (2009) se nachází přímo u pláže, vletovisku Hersonissosu,  500 m od živého centra.

Stravování

Dle CK, all inclusive, Polopenze. Snídaně a večeře formou švédských stolů.

Ubytování v Golden Beach

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), balkon nebo terasu a jsou vybaveny SAT TV, lednicí, telefonem, klimatizací zdarma, trezorem za poplatek .

Vybavení

Recepce, několik restaurací, cafe bar, venkovní bazén na střeše hotelu se slunečníky a lehátky zdarma, internet, biliard, stolní tenis.

Pláž u Golden Beach

Přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky za poplatek.

Doporučení

Hotel Golden Beach poskytuje výbornou kombinaci ubytování na pláži, ale v dosahu zábavy a nákupních možností a zároveň nabízí přátelskou atmosféru a dobrý standart služeb a stravování.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře dvoulůžkové pokoje s přímým výhledem na moře sociální zařízení...

PolohaŘecko / Kréta / Hersonissos. Golden Beach Hotel se nachází v oblíbeném letovisku Hersonissos na severním pobřeží Kréty, jen pár kroků od písčité pláže....

Komfortní hotel Golden Beach prošel v poslední době změnou vzhledu a dosáhl krásné rovnováhy pohodlí a stylu. Hotel se nachází v letovisku Hersonissos...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.