Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Averinos

Jednoduchý rodinný hotel Averinos, nacházející se u zátoky v letovisku Hersonissos nadchne především méně náročné klienty z řad mladých párů, kteří zcela jistě uvítají blízkost živého centra městečka, s nepřeberným množstvím barů, restaurací a obchůdků. Velkou předností tohoto ubytování je i fakt, že hotel Averinos se nachází pouhých 50 metrů od místní pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Averinos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Averinos

Jednoduchý rodinný hotel Averinos pro nenáročné klienty se nachází v blízkosti kamenité zátoky v letovisku Hersonissos, 50 m od živého centra s bary, restauracemi, tavernami a obchody a cca 20 km od letiště v Heraklionu. 15 min chůze od hotelu se nachází písčitá pláž. Hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu, protože je v hotelu a kolem bazénu mnoho schodů. Oficiální kategorie: 2*.

Vybavení hotelu Averinos

Recepce, trezory, internetový kout, snídaňová místnost, snack bar, bar u bazénu, bazén.

Ubytování

Hotel Averinos nabízí dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky a studia až pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou a balkónem nebo terasou. Studia mají navíc kuchyňku.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet.

Strava

Dle CK. All inclusive: kontinentální snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 20:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:00).

Pláž

cca 50 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.