Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Star

Hotel Golden Star se nachází v letovisku Analipsis na Krétě, 20 km východně od Heraklionu a 7 km západně od Hersonissosu. Hotel se skládá ze tří různých budov. Od pláže je vzdálen asi 150 m přes klidnou pobřežní komunikaci. V hotelu Golden Star je 24 hodin denně k dispozici recepce. Hotel má hlavní restauraci, pool bar s výhledem na moře, venkovní bazén s toboganem a jacuzzi, dětský bazén, amfiteátr pro 350 osob, dětský klub, hřiště, stolní tenis, volejbal, tenis. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Star

Hotel Golden Star se nachází v letovisku Analipsis, 20 km východně od Heraklionu a 7 km západně od Hersonissosu. Hotel se skládá ze tří různých budov. Od pláže je vzdálen asi 150 m přes klidnou pobřežní komunikaci.

Pláž

Hotel Golden Star se nachází asi 150 m od písčité pláže přes klidnou pobřežní komunikaci. 

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost zakoupení All inclusive. Program All inclusive zahrnuje plnou penzi (snidaně, obědy, večeře) formou bufetu v hotelové restauraci, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů do 23.00 hodin a v době od 15.30 do 17.30 hobčerstvení u pool baru.

Ubytování

Hotel Golden Star nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), sat TV, telefon, trezor, klimatizaci, lednici, balkon nebo terasu.

Vybavení

V hotelu Golden Star je 24 hodin denně k dispozici recepce. Hotel má hlavní restauraci (kde jsou podávány snídaně, obědy a večeře), pool bar s výhledem na moře, venkovní bazén s toboganem a jacuzzi, dětský bazén, amfiteátr pro 350 osob, dětský klub, hřiště, stolní tenis, volejbal, tenis. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.