Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hellenic Palace

Kompletně zrekonstruovaný hotel Hellenic Palace, vystavěný v typické krétské architektuře, leží v nádherné vzrostlé zahradě přímo u široké písčité pláže. Ve vzdálenosti asi 2 km od hotelu leží rybářská vesnička Sissi s možností nákupů či posezení v některé z typických řeckých taveren. Hotel s příjemnou atmosférou je vhodným místem ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky krásného koupání.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hellenic Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hellenic Palace

Kompletně zrekonstruovaný hotel Hellenic Palace, vystavěný v typické krétské architektuře, leží v nádherné vzrostlé zahradě přímo u široké písčité pláže. Ve vzdálenosti asi 2 km od hotelu leží rybářská vesnička Sissi s možností nákupů či posezení v některé z typických řeckých taveren. Hotel Hellenic Palace s příjemnou atmosférou je vhodným místem ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky krásného koupání.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 45 km - vzdálenost od centra 2 km (Sissi) - nákupní možnosti 2 km

Ubytování v Hellenic Palace:

- dvě přistýlky formou paland - centrální klimatizace (14:00-21:00), telefon, trezor (za poplatek), lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysušeč vlasů, WC) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bary - konferenční místnost - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén, dětský koutek

Pláž u Hellenic Palace:

- písčitá, vstup místy s oblázky - lehátka a slunečníky zdarma - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační a večerní programy - tenisový kurt (za poplatek) - basketbal, stolní tenis - plážový volejbal

Možnosti stravování

- All Inclusive: 10:00 - 23:00h snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních rozlévaných alkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 hod. K večeři může být vyžadováno formální oblečení.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.