Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Horizon

Nedávno zrenovovaný hotel Horizon se nachází 30 m od písečné pláže na klidném místě, ale zároveň v dosahu restaurací, barů jen 400 m od centra Plakiasu na Krétě, 90 km od letiště v Chanii a 32 km od Rethymna. Dvoulůžkové pokoje s balkonem, nebo terasou a možností přistýlky mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení( sprcha, WC ), vysoušeč vlasů, telefon a trezor.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Horizon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Horizon

Nedávno zrenovovaný hotel Horizon se nachází 30 m od písečné pláže na klidném místě, ale zároveň v dosahu restaurací, barů jen 400 m od centra Plakiasu, 90 km od letiště v Chanii a 32 km od Rethymna.

Pláž

Písečná pláž se nachází 30 m od hotelu.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování v hotelu Horizon

Dvoulůžkové pokoje s balkonem, nebo terasou a možností přistýlky mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení( sprcha, WC ), vysoušeč vlasů, telefon a trezor.

Vybavení

Hotel Horizon má recepci, bar, TV místnost, internetový koutek, parkoviště a půjčovnu aut.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.