Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Irilena

Apartmány Irilena se nacházejí v městečku Stalis (místně známé jako Stalida), v jednom z nejhezčích míst severní Kréty. Nabízí se zde ubytování v apartmánech pro 4 osoby nebo studiích pro 2-3 osoby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Irilena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Irilena

Apartmány Irilena se nacházejí v městečku Stalis (místně známé jako Stalida), v jednom z nejhezčích míst severní Kréty. Jsou situovány mezi známými resorty Malia a Hersonissos, jen 30 km od letiště v Heraklionu a 100 m od autobusové zastáky.

Vybavenost komplexu Irilena

Recepce, bazén, bar u bazénu,

Ubytování

Apartmány Irilena pro 4 osoby- ložnice, obývacé pokoj, plně vybavená kuchyň, lednička, vlastní soc. zařízení, veranda nebo terasa s překrásným výhledem na Krétské hory nebo Egejské moře.

Studia - pro 2 až 3 osoby, plně vybavená kuchyň, lednička, vlastní soc. zařízení, balkon s výhledem na bazén, hory nebo zahradu. Možnost klimatizace a trezoru za polatek (dle CK).

Stravování

dle CK, Vlastní.

Pláž

Hezká písečná pláž, cca 300 m od apartmánů Irilena, možnost pronajmutí plážového servisu.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.