Jo - An Palace
Poloha hotelu Jo - An Palace:
Hotel Jo - An Palace se nachází na ostrově Kréta v centru Rethymna se spoustou obchodů, kaváren, restaurací a barů a asi 80 km od letiště v Heraklionu. Jednou týdně se asi 50 m od hotelu pořádá veliký trh. V hlavní sezóně zdarma autobus na soukromou pláž hotelu Jo An Beach (10:30 – 17:00).
Vybavení:
recepce, internetový kout, společenská místnost, konferenční místnost, sladkovodní bazén, restaurace, kavárna/snack bar, knihovna s krbem, sauna, vířivka, parní lázeň, vodní sporty na pláži.
Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, vodní sporty.
Pro děti: dětská postýlka na vyžádání za poplatek, vysoké židle.
Pláž: cca 1000 m od písčito-oblázkové pláže
Ubytování :
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem, trezorem, internetem a balkónem. Typy pokojů: 2,2+1,3
Stravování :
Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové
Recenze
Další hotely v lokalitě
Aphrodite Beach
Aphrodite Beach je aparthotel s rodinnou atmosférou, který leží na písečné pláži...
Edem Beach
Oblíbený hotel Edem Beach leží na ostrově Kréta u krásné, 12 km dlouhé, písčité ...
Sunset Beach
Sunset Beach Hotel je postaven přímo na písečné pláži v letovisku Kokkini Hani. ...
Studia Manolis
Pěkná studia Manolis leží na jihu Kréty v klidné části Plakiasu nedaleko centra ...
Belveder Imperial
Tento komfortní hotelový komplex Belveder Imperial se nachází v klidnější části ...
Panormo Beach
Elegantní tříhvězdičkový hotel Panormo Beach s pěkným panoramatickým výhled...
Upozornění
Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.
Hotel Jo - An Palace se nachází na ostrově Kréta v centru Rethymna se spoustou obchodů, kaváren, restaurací a barů a asi 80 km od letiště v Heraklionu. Jednou týdně se asi 50 m od hotelu pořádá veliký trh. V hlavní sezóně zdarma autobus na soukromou pláž hotelu Jo An Beach (10:30 – 17:00).
Doplnit informace