Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kalimera Kriti & Village Resort

Hotel Kalimera Kriti & Village Resort patří do skupiny luxusních hotelů v Eloundě a v Nafpliu. Komplex se nachází v klidném idylickém prostředí letoviska Sissi na ostrově Kréta přímo u moře a krásné dlouhé písečné pláže, která byla oceněna modrou vlajkou EU. 3 hlavní výhody komplexu Kalimera Kriti & Village Resort: netradiční prostředí, kvalitní servis, široká nabídka aktivit během dne.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kalimera Kriti & Village Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Hotel Kalimera Kriti & Village Resort patří do skupiny luxusních hotelů v Eloundě a v Nafpliu. Komplex se nachází v klidném idylickém prostředí letoviska Sissi přímo u moře a krásné dlouhé písečné pláže, která byla oceněna modrou vlajkou EU. Vnější podoba hlavní budovy připomíná mínojský palác doplněný neoklasicistními prvky.

Ubytování ve vedlejších křídlech a bungalovech v zahradě bylo postaveno v tradičním krétském architektonickém stylu. V areálu Kalimera Kriti & Village Resort je též jeskyně a venkovní amfiteátr, kde se pořádají různá kulturní představení a show. Původní rybářská vesnička Sissi, která je vzdálena cca 900 m, zůstala dodnes nedot­čena turistickým ruchem. V centru Sissi je malebný přístav obklopený tavernami, kavárnami, obchody a jen několika rodinnými hotely.

Partnerem hotelu Kalimera Kriti & Village Resort je Krétský golfový klub (Crete Golf Club), který nabízí hostům možnost přepravy a pronájmu golfu dle přání. Nedaleko hotelu je zastávka autobusu městské linky, doporučujeme individuální návštěvu letoviska Malia (cca 7km), kde se nachází pozůstatky mínojského paláce.

Kapacita komplexu Kalimera Kriti & Village Resort

v areálu je celkem 415 pokojů včetně 141 po­kojů typu suite a 40 bungalovů. Jsou zde 1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (v hlavní budově a ve vedlejších blocích – nazývají se “vesnice“ Pyrgos, Agia Varvara a Chara) a pokoje pro rodiny s výhledem na moře pro 4 osoby (tyto pokoje jsou na vyžádání, cenu Vám rádi sdělíme), dále pokoje typu family suite pro 4 – 5 osob (mimo hlavní budovu), jejichž cenu a přesný popis Vám rádi sdělíme na vyžádání). Stejně tak pokoje typu suite waterfront, suite sea view a waterfront bungalows. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v hlavní budově centrální, v ostatních částech individuální ovládání), fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem (zdarma) a balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, salónek, vnitřní bary a piano bar, karetní místnost, stoly na bridge, internetový koutek (zdarma), v hlavní budově možnost připojení na internet (za poplatek), TV místnost, konfereční sály, restaurace, venkovní terasa s krásným výhledem na moře, venkovní taverna, kavárna, bar a snackbar, obchody, butiky, klenotnictví, minimarket, obchod se suvenýry a  tradičními řeckými a krétskými produkty, typický krétský kafenion, rozlehlá zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně - švédský stůl, večeře se skládá z předkrmů, salátů a dezertů formou švédského stolu, hlavní chod je servírovaný s možností výběru ze 3 menu.

Sport a zábava v Kalimera Kriti & Village Resort

2 bazény (jeden olympijských rozměrů), dětské bazény, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, v zahradě a na pláži zdarma, dětské hřiště, dětský klub pro děti od 4 – 12 let, animační programy pro děti od 10:00 – 13:00 hodin a od 15:30 – 18:00 hodin s náplní jako malování na trička, na obličej, hledání pokladů, různé hry a soutěže. 6 tenisových hřišť (zdarma, max. 1 hodinu denně), 2 hřiště na squash (zdarma, max. 1 hodinu denně), hřiště na minifotbal (zdarma), stolní tenis a plážový volejbal (zdarma) , minigolf (zdarma), kulečník a el. hry (za poplatek cca 1 - 2€/hra). Pro dospělé hotel pořádá v rámci animačního programu různé sportovní akce jako aerobik, jogging, vodní gymnastika, soutěže ve volejbalu, stolním tenisu, squashi, tenisu a minigolfu. Další aktivity v hotelu: výuka řeckého tance, vaření, 99 slovíček řecky, badminton, hry, šipky, boccia aj. Vodní sporty na pláži (za poplatek – vodní lyžování, parasailing, šlapadla, windsurfing, kánoe, banana, potápění aj.).

Hlavní výhody

3 hlavní výhody komplexu Kalimera Kriti & Village Resort: netradiční prostředí, kvalitní servis, široká nabídka aktivit během dne.

Web

Kalimera Kriti & Village Resort

Doporučení pro Kalimera Kriti

Vhodné pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít klidné dovolené v krásné přírodní scenérii s komfortem všech služeb v rámci příjemného klidného hotelového areálu, postaveného jako maketa krétské vesničky s dostupností všech služeb a možností procházky do nedaleké vesničky Sissi, krátkých organizovaných cyklistických výletů a poznávání Kréty individuálně autem.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Sissi. Hotelový komplex svým stylem krétské vesničky jasně udává, v jaké zemi jste se rozhodli svou dovolenou trávit. Hotel nabízí...

HotelVstupní hala, recepce, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční místnost, pasáž sobchody a butiky, WiFi ve společných prostorách...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.