Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adele Mare

Areál sestávající z hotelové budovy a patrových bungalovů je vystavěn na Krétě v zahradě přímo u moře. Historické centrum střediska je vzdáleno cca 7 km. Nedaleko hotelu, ve vzdálenosti cca 500 m, najdeme obchody, restaurace či taverny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adele Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Adele Mare

Areál Adele Mare sestávající z hotelové budovy a patrových bungalovů je vystavěn v zahradě přímo u moře. Historické centrum střediska je vzdáleno cca 7 km. Nedaleko hotelu Adele Mare, ve vzdálenosti cca 500 m, najdeme obchody, restaurace či taverny.

Pláž

Přístup na písečnou pláž s kamenitým dnem přímo z hotelové zahrady. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu Adele Mare

K vybavení hotelu Adele Mare patří vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, snack bar, bar u pláže, televizní místnost, minimarket, internetový koutek, bazén s terasou na opalování (slunečníky a lehátka za popl.), dětský bazén a konferenční místnost.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, SAT-TV, lednicí, klimatizací a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu, obvykle - v hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.