Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lambrakis

Apartmány a studia Lambrakis nacházející se 300 m od centra oblíbeného letoviska Gouves nabízí svým klientům možnost využít služeb vedlejšího hotelu Aphrodite Beach Club. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje samostatnými páry až po rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lambrakis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Lambrakis

Apartmány Lambrakis se nacházejí hned vedle hotelu Aphrodite Beach Club 4*, kde klienti využívají program all inclusive. Centrum letoviska Gouves je vzdáleno 300 m, najdete zde obchody, taverny, restaurace a bary. Hotel se nachází v klidnější části, avšak s dostupností nákupních možností a i denní a noční zábavy.

Vybavení domu Lambrakis

Apartmány mají recepci a svůj bázén, klienti však mohou v rámci programu all inclusive využívat bazény a vybrané sporty a aktivity v sousedním hotelu Aphrodite Beach Club 4*.

Vybavení studií a apartmánů

Studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 3 - 4 osoby se nachází v přízemí nebo v patře, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek), mini chladnička, TV, balkón nebo terasa s výhledem na okolí, zahradu či částečně na moře.

Stravování

Dle CK. All Inclusive v sousedním hotelu APHRODITE BEACH CLUB.

Pláž

První písčitá pláž, místy smíšená s oblázky je přímo u apartmánů Lambrakis. Druhá pláž je vzdálena cca dalších 100 m.

Pro děti

V sousedním hotelu Aphrodite Beach Club 4* - dětský bazén s mořskou vodou, dětský bazén sladkovodní, mini klub, mini disco, dětské hřiště, dětské židle v restauraci, dětské postýlky na vyžádání (za poplatek), dětské kočárky na vyžádání ( za poplatek).

Aktuální popis od CK

Poloha a popisCLEVER nabídka! Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.