Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lefkoniko Sands

Oblíbené aparthotely Lefkoniko Sands a Corner patří do sítě hotelů Lefkoniko. Hotel Lefkoniko Sands je situován přímo nad písečnou pláží u střediska rethymno na ostrově Kréta, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Lefkoniko Corner je cca 80m od této pláže. Do samotného centra Rethymna je to cca 500m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lefkoniko Sands, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apart hotelu Lefkoniko Sands

Oblíbené aparthotely Lefkoniko Sands a Corner patří do sítě hotelů Lefkoniko. Hotel Lefkoniko Sands je situován přímo nad písečnou pláží, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Lefkoniko Corner je cca 80m od této pláže. Do samotného centra je to cca 500m.

Popis komplexu Lefkoniko Sands

Oba hotely Lefkoniko se nachází cca 200 m od hotelu Lefkoniko Beach (centrální hotel), kde je restaurace s vyhlášenou kuchyní, bar, taverna, TV místnost s barem, bazén, dětský bazén, jacuzzi, stolní tenis, kulečník, šipky, internetová kavárna.

Vybavení pokojů

K dispozici jsou v Lefkoniko Sands studia, dvoupokojové i třípokojové apartmány pro 2-6 osob. Všechny pokoje mají klimatizaci, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, ledničku, trezor, balkon.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Možnost all inclusive za příplatek.

PLÁŽ

Pěkná písečná pláž pozvolna se svažující do moře 20 m od hotelu Lefkoniko Sands.

Názor CK

Lefkoniko Sands je oblíbený hotel s dobrou polohou, nedaleko centra města Rethymna. Vhodné pro klienty hledající zábavu a život.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.