Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Manolis

Pěkná studia Manolis leží na jihu Kréty v klidné části Plakiasu nedaleko centra a pláže. Všechny pokoje jsou prakticky zařízené a stále přítomný majitel se o ně pečlivě stará. Přízemní pokoje mají větší balkón, před budovou je malá zahrada se vzrostlými palmami a malou dřevěnou pergolou, pod kterou lze příjemně posedět a třeba hrát karty. Na písečnou pláž a do centra je to necelých 200 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Manolis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Manolis

Pěkná studia Manolis leží v klidné části Plakiasu nedaleko centra a pláže. Všechny pokoje jsou prakticky zařízené a stále přítomný majitel se o ně pečlivě stará. Přízemní pokoje mají větší balkón, před budovou je malá zahrada se vzrostlými palmami a malou dřevěnou pergolou, pod kterou lze příjemně posedět a třeba hrát karty. Na písečnou pláž a do centra je to necelých 200 m. Studia Manolis jsou ideální pro trávení klidné dovolené.

Vybavení studií

150 od písčité pláže 100 m od centra malá recepce bazén zahrada klimatizace za příplatek lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem, odsavačem par a lednicí, TV, balkon a klimatizace za příplatek. Možnost 1 přistýlky (vhodná spíše pro děti).

Stravování

vlastní – za příplatek je možné zajistit večeře formou menu – předkrm, salát, hlavní chod, dezert či ovoce – výběr z jídelního lístku cca 15 jídel včetně jednoho nápoje.

Další údaje o studiích Manolis

11 pokojů, 1 patro. Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně

Názory klientů

Před týdnem jsme přijeli ze zájezdu na Krétě v letovisku Plakias, který organizovala Vaše cestovní kancelář. Zájezd se nám moc líbil, ubytování bylo výborné, doprava probíhala bez problémů. Chtěli jsme Vám touto cestou poděkovat a těšíme se, že v příštích letech někdy zase s Vámi vyjedeme do světa. P. Lundáková. (26.10.2009)

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybarné zájezdy)

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha (Brno) – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Kréta (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Chania – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP. V říjnu letecky tam a loď+bus zpět.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.