Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lofos

Velmi dobře udržovaný hotel Lofos stojí na jižním svahu městečka Plakias pár minut od centra. Na městskou pláž se dostanete velmi snadno. Cestu na pláž si můžete výrazně zkrátit po stezce, která vede okolo vilky Nikos. Před domem je malá udržovaná zahrádka. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lofos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lofos:

Velmi dobře udržovaný hotel Lofos stojí na jižním svahu městečka Plakias pár minut od centra. Na městskou pláž se dostanete velmi snadno. Cestu na pláž si můžete výrazně zkrátit po stezce, která vede okolo vilky Nikos. Před domem je malá udržovaná zahrádka.

Ubytování:

Hotel Lofos nabízí příjemné 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko pro dítě do 10 let), které mají prostorné zastíněné balkóny s nádherným výhledem na moře a na Plakias. Pokoje jsou vybaveny ledničkou, sprchou, WC, klimatizací (za příplatek), TV a telefonem. Hotel má prostornou recepci a terasu s výhledem na moře, kde se podává snídaně.

Stravování:

Rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná na terase domu. Možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Hodnocení:

Velkou předností hotelu Kofos je okouzlující výhled na moře a na městečko a pečlivý servis majitelů. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 390 m.

Aktuální popis od CK

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,50 za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotelyCena zahrnujeletenku Praha - Heraklion - Praha včetně poplatků spojených s...

Popis destinaceKréta je největší ostrov patřící pod Řecko. Celkově je to pak pátý největší ostrov ve Středozemním moři. Je rozdělena na čtyři řecké...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.