Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun Light studia

Tento skvěle umístěný penzion Sun Light s možností výhledu na moře je vzdálen pouhých cca 20m od písečné pláže (přes klidnou komunikaci). Tato pláž je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově Kréta. Vstup do moře je pozvolný. Do centra letoviska Georgioupolis je to cca 150m. Součástí penzionu je i bazén a rovněž lze využívat bazén (zdarma) a restauraci sousedního hotelu Feneriki.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun Light studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sun Light

Tento skvěle umístěný penzion Sun Light s možností výhledu na moře je vzdálen pouhých cca 20m od písečné pláže (přes klidnou komunikaci). Tato pláž je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Vstup do moře je pozvolný. Do centra letoviska Georgioupolis je to cca 150m. Součástí penzionu je i bazén a rovněž lze využívat bazén (zdarma) a restauraci sousedního hotelu Feneriki.

Ubytování ve studicíh Sun Light

Dvoulůžková účelně zařízená studia s možností přistýlky. Součástí vybavení je vlast. soc. zařízení (sprcha, WC), kuch. kout s ledničkou, TV, lož. prádlo, ručníky (pravidelná výměna a úklid), balkon se zahrad. nábytkem, klimatizace.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze formou bufetu v sousedním hotelu Feneriki (10 eur/polopenze, 6 eur - pouze večeře, 4 eur - pouze snídaně). Platba u delegáta.

Služby na místě

Zajímavá a pestrá nabídka fakultativních výletů. Možnost zapůjčení setu lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži. Zapůjčení motorek, aut, jízdních kol za poplatek.

Zájezdy do studií

Přehled zájezdů si můžete zobrazit kliknutím na záložky Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Do studií Sun Light jezdí také CK Charis, která zde sice zájezdy nemá, ale výhod zakoupení přes tento portál můžete využít také. Pokud jim řeknete, že jste od portálu Řecko v detailech, dostanete extra slevu. Profil i s odkazem na stránky CK je na stránce CK Charis.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.