Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Malia Park

Hotelový areál sestávající z hlavní budovy a bungalovů je vystavěn na Krétě v rozlehlé zahradě přímo u moře. Centrum střediska Malia je od hotelu vzdáleno cca 2 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Malia Park, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Malia Park

Elegantní komplex Cretan Mallia Park na klidném místě přímo u pláže je obklopený nádhernou zahradou s palmami, fíkovníky, ibišky, kaktusy a olivovým hájem. Centrum nejbližšího letoviska Malia je vzdáleno asi 1200 metrů. K pohodové dovolené přispívají krásné přírodní scenérie a klidné soukromé pláže, jak písečná s pohodlným přístupem do vody i oblázková, se vstupem přes kameny. Přímo před hotelem je linková autobusová zastávka, která spojuje Malii s letovisky v okolí.Pláž

Na menší písečnou pláž je vstup přímo z hotelové zahrady. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vybavení hotelu Malia Park

K vybavení hotelu Malia Park patří vstupní hala s recepcí, lobby bar, 3 bary v zahradě, hlavní restaurace, restaurace a’la carte, minimarket, zlatnictví, dva bazény s dětskou částí a dětský klub.

Doplňkový popis hotelu Malia Park / Cretan Mallia Park

Areál se skládá z hlavní dvoupatrové budovy, bungalovů a několika suit, které doplňují dva sladkovodní bazény, dětský bazén a brouzdaliště. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů i na pláži poskytovány zdarma. K vybavení komplexu patří hlavní restaurace, denní restaurace u bazénu Pergola, à la carte restaurace Mouries, plážový bar, pool bar, společenská místnost s televizí a videem, zlatnictví, minimarket a butik. Přes recepci lze zajistit pronájem aut, internetové připojení WiFi, masáže, lékařské ošetření a čistírnu. Hosté Malia Park mohou využívat tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a půjčovnu horských kol. Milovníkům vodních sportů nabízí centrum na pláži široký výběr aktivit, pro příznivce golfu hotel zajišťuje speciální podmínky v Crete Golf Clubu. Animátorský tým se stará o denní i večerní zábavu. Nabízí gymnastiku, vyučování řeckých tanců, lekce řecké kuchyně a řadu dalších programů. Pro děti od 3 do 12 let je v dopoledních i odpoledních hodinách organizován miniklub vedený profesionály. Dětské postýlky a jídelní židličky pro děti do 2 let jsou poskytovány zdarma. V nejvyšší sezóně jsou připravovány programy pro juniory od 13 do 17 let.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou umístěny v hlavní budově a v patrových bungalovech v zahradě. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV, telefonem, centrální klimatizací, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány polopenze bufetový způsobem. Možnost večeře v restauraci a’la carte s obsluhou po předchozí rezervaci.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.