Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maravel Star Art

Menší, moderní hotel s poklidnou, rodinnou atmosférou leží přímo u písečné pláže ve vesničce Adelianos Kambos, cca 6km od historického města Rethymno a 70km od letiště Chania.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maravel Star Art, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Maravel Star Art

Recepce, restaurace s terasou, bar, Wi-Fi ve společných prostorách, dětské mini hřiště, centrální trezor, palmová zahrada, bazén.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchovým koutem, WC), klimatizaci, SAT/TV, ledničku a balkon. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře.

Pláž u hotelu Maravel Star Art

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem Maravel Star Art. Mořské dno má místy kamenné podloží. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Při konzumaci na plážovém baru jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Umístění

Menší, moderní hotel s poklidnou, rodinnou atmosférou leží přímo u písečné pláže ve vesničce Adelianos Kambos, cca 6km od historického města Rethymno a 70km od letiště Chania.

Zábava

Bazén, dětské mini hřiště, herní místnost, místnost na čtení.  Za poplatek: vodní sporty na pláži před hotelem.

Aktuální popis od CK

HotelRecepce, restaurace s terasou, bar, Wi-Fi ve společných prostorách, dětské mini hřiště, centrální trezor, palmová zahrada, bazén.PokojeStandardní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.