Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akti Olus

Menší rodinný hotel Akti Olus je díky své poloze v letovisku Elounda výborným výchozím bodem pro poznávání východní části Kréty, ale uspokojí i klienty, kteří chtějí svoji dovolenou prožít na pláži a v některé z taveren v centru střediska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akti Olus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akti Olus

Hotel Akti Olus se nachází v letovisku Elounda, 70 km od letiště v Heraklionu a 12 km od Agios Nikolaos. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, restaurací a typických taveren je vzdáleno cca 300 m od hotelu. Hotel je situován u písečnooblázkové pláže .

Ubytování v hotelu Akti Olus

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte u pláže, bar, snack bar, bazén na střeše hotelu s nádhernými výhledy na moře, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, TV koutek, stolní tenis.

Stravování

Dle ck, Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Pláž

Malá písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu , pláž je oddělená pouze pobřežní komunikací. Doporučení

Hotel Akti Olus je menší rodinný hotel s příjemnou atmosférou, skvělou polohou u pláže a v blízkosti centra letoviska Elounda nabízející možnosti nákupů či posezení v typicky řeckých tavernách. Hotel Akti Olus je vhodnou volbou pro klienty, kteří chtějí poznat blíže východní část Kréty.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.