Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meli Palace

Hotel Meli Palace se nachází na východním pobřeží Kréty, asi 2 kilometry od vesničky Sissi a poblíž archeologických nalezišť starověkého paláce v Malii. Byl vybudován na klidném místě podle vzoru Minojského paláce tak, aby poskytoval výhledy na okolní přírodu s palmami, olivovníky, ibišky a další exotickou flórou. Poloha přímo u soukromé písečné pláže s azurově zabarveným mořem zajišťuje podmínky pro nerušenou rekreaci klientů všech generací.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meli Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Meli Palace

Hotel Meli Palace se nachází na východním pobřeží Kréty, asi 2 kilometry od vesničky Sissi a poblíž archeologických nalezišť starověkého paláce v Malii. Byl vybudován na klidném místě podle vzoru Minojského paláce tak, aby poskytoval výhledy na okolní přírodu s palmami, olivovníky, ibišky a další exotickou flórou. Poloha přímo u soukromé písečné pláže s azurově zabarveným mořem zajišťuje podmínky pro nerušenou rekreaci klientů všech generací.

Vybavení

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén, u něhož jsou lehátka, slunečníky a osušky klientům k dispozici bezplatně, stejně jako na pláži. K hotelu Meli Palace patří hlavní restaurace, kde jsou pravidelně pořádány tematické večery, pool bar a bar na pláži, televizní místnost, konferenční místnost pro 100 osob a minimarket. Připojení wifi ve vnitřních prostorách areálu je bez poplatku. Sportovně založení klienti mohou využít tenisové kurty, stolní tenis a multifunkční hřiště na fotbal, basketbal a plážový volejbal. Večerní program nabízí zábavné produkce, folklorní taneční představení, taneční zábavu, hudbu a další aktivity. Dětem od 3 do 6 a od 7 do 12 let je k dispozici miniklub, dětské hřiště, postýlky i židle, na vyžádání lze zajistit hlídání. Pro teenagery do 17 let od poloviny června do poloviny září chystá zajímavé aktivity Club 4 U. Centrum vodních sportů se nachází vedle hotelu.

Ubytování v hotelu Meli Palace

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích s palandami.

Dle ck, stravování

Dle ck, plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive obvykle zahrnuje

• Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy a tradičních místních produktů od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.

• Obědy formou bufetu v hlavní restauraci včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 12.30 do 14.30 hodin.

• Večeře pro děti od 18.30 do 19.30 hodin.

• Večeře formou bufetu s ukázkami vaření včetně vody, vybraných nealkoholických nápojů, vína a piva od 18.30 do 21.30 hodin. Připravují se také tematické večeře.

• Po předchozí rezervaci večeře na pláži s řeckými specialitami včetně nápojů od 19.00 do 21.30 hodin.

• Různé druhy snacků v pool – lobby baru od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin.

• Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a zmrzlinu ve snack baru od 10.30 do 18.30 hodin, v pool – lobby baru včetně alkoholických nápojů a koktejlů od 10.30 do 18.00 hodin.

• Kávu a zákusky v pool – lobby baru od 15.00 do 16.15 hodin.

• Palačinky ve snack baru od 11.00 do 12.00 a od 16.00 do 18.00 hodin.

• Kávu, čaj, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno, alkoholické nápoje a koktejly v pool – lobby baru od 18.00 do 01.30 hodin.

• Půlnoční snacky v pool – lobby baru od 23.30 hodin do půlnoci.

Relaxační pobyty

Elixír Spa centrum nabízí řadu relaxačních procedur včetně aromaterapie, reflexologie, ayurvedy, saunu, masáže a služby kosmetického salónu.

Sport all inclusive

Dva tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, boccia, šipky, kánoe a šlapadla.

Hotel Meli Palace na webu

Meli Palace

Hotel Meli Palace *****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj výhled zahrada / hory; Rodinný pokoj výhled zahrada / hory.

Aktuální popis od CK

Řecko / Kréta / Malia. Elegantní hotelový komplex je postaven ve stylu mínojského paláce a nachází se v klidném prostředí udržované zahrady, přímo u široké...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.