Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Miro St Constantin

Hotel Miro St Constantin se nachází v zahradě v blízkosti pláže ve vesnicce Konstantin, v lokalite Gouves. Hotel Miro St Constantin nabízí dvoulužkové pokoje s možností 1 přistýlky. Hotel nedoporučujeme osobám na vozíku a osobám s problémy pohybového aparátu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Miro St Constantin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Miro St Constantin

Hotel Miro St Constantin se nachází v zahradě v blízkosti pláže ve vesnicce Konstantin, v lokalite Gouves, 14 km od letište v Heraklionu. Poblíž hotelu je zastávka autobusu se spojením do nedalekých mest Malia a Hersonissos. Hotel nedoporučujeme osobám na vozíku a osobám s problémy pohybového aparátu.

Vybavení hotelu Miro St Constantin

recepce, trezory, výtahy, internetový kout, SAT TV, restaurace Estia, bar, bar u bazénu Dionýsos, bar u bazénu Kalypso, snack bar a restaurace Kalypso, 2 sladkovodní bazény, krytý bazén, stolní tenis, kulečník, stolní hokej, fitness se saunou, vodní sporty na pláži, supermarket, lehká animace, kaple svatého Ondřeje a Athanasia.

Ubytovani

Hotel Miro St Constantin nabízí dvoulužkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, kuchynkou, SAT TV, hudebním programem, konvicí, lednickou a balkónem nebo terasou.

Pláž

Hotel Miro St Constantin leží cca 100 m od písčité pláže a 150 m od oblázkové-skalnaté pláže

Strava

dle CK, all inclusive Snídane: bufetové Obedy: bufetové Vecere: bufetové All inclusive: snídane (07:30 – 10:00), obedy (13:00 – 14:30), vecere (18:30 – 21:00), obcerstvení (10:30 – 17:45), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 22:45).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.