Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Rinela Beach

Malebný hotel Mitsis Rinela Beach, skládající se z bílých budov uspořádaných do tvaru amfiteátru, se nachází na ostrově Kréta, přímo u pláže v oblasti Kokkini Hani, cca 10 km od letiště v Heraklionu a 500 m od centra. Cca 50 m od hotelu jsou bary a restaurace a ve vzdálenosti 2 km je krétské akvárium a vodní park Water City. Hotel Mitsis Rinela Beach je přímo u písčité pláže

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mitsis Rinela Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Mitsis Rinela Beach - poloha

Malebný hotel Mitsis Rinela Beach, skládající se z bílých budov uspořádaných do tvaru amfiteátru, se nachází přímo u pláže v oblasti Kokkini Hani, cca 10 km od letiště v Heraklionu a 500 m od centra. Cca 50 m od hotelu jsou bary a restaurace a ve vzdálenosti 2 km je krétské akvárium a vodní park Water City.

Ubytování :

Hotel Mitsis Rinela Beach nabízí dvoulůžkové pokoji s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací/topením, telefonem, mini ledničkou, SAT-TV, rádiem, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení hotelu Mitsis Rinela Beach:

recepce, směnárna, společenská místnost, konferenční místnost, hlavní restaurace, taverna u moře (otevřená za dobrého počasí), čínská restaurace, hlavní bar s krbem, 2 bary u bazénů, plážový bar, kavárna Rinela, 2 bazény s mořskou vodou, spa centrum s krytým bazénem, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, herna s elektronickými hrami, kulečník, centrum vodních sportů, potápěčské centrum, animace, vnitřní a venkovní diskotéka, kadeřnictví, nákupní pasáž, mini market, obchod se suvenýry.

Služby za poplatek:

trezor, spa centrum, vodní sporty, herna.

Pláž:

Hotel Mitsis Rinela Beach je přímo u písčité pláže

Pro děti:

2 dětské bazény s mořskou vodou a skluzavkami, dětské hřiště, mini club, vysoké židle, dětská postýlka na vyžádání, dětská restaurace.

Stravování :

all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:30), večeře (19:00 – 21:30), po rezervaci možnost večeře v čínské à la carte restauraci (18:30 – 23:00), po rezervaci možnost obědů a večeří v taverně/snack baru (12:00 – 14:30 a 19:00 – 21:30), občerstvení během dne v baru u bazénu (10:00 – 17:45), místní alkoholické a nealkoholické nápoje v hlavním baru (17:00 – 00:00), baru na pláži a u bazénu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.