Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikos House

Apartmány a studia Nikos House jsou vhodné pro klienty, kteří dávají přednost ubytování v klidném prostředí menší vesničky jen několik málo metrů od pláže, mimo velká a rušná letoviska ostrova. Apartmány a studia Nikos se nachází ve vesničce Mirtos na ostrově Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikos House, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánů a studií Nikos House

Domek Nikos House s rodinnou atmosférou se na čas stane Vaším domovem. Ubytování vhodné pro ty, kod nechtějí být v rušném a přeplněném letovisku.

Poloha apartmánů a studií Nikos house

Rodinný domek Nikos House se nachází v malebné přímořské vesničce Mirtos. Pohostinnost místních obyvatel Vás mile překvapí. V blízkém okolí se nachází minojské památky, a každý ocení možnost procházek v ovocné a olivové aleji. Denně můžete pořádat výlety na ostrov Chrisi, kde se nacházejí pláže z mušliček. Na ostrov se dostanete z 15,5 km vzdálené Ierapetry. Možnost rybaření a potápění.

Vzdálenosti

Písečná pláž se nachází jen několik metrů od apartmánu.

Ubytování

Účelně vybavené apartmány a studia Nikos House mají koupelnu/WC, kuchyňský kout s lednicí, balkon. Klimatizace za poplatek. Maximální obsazenost: studio: 2 dospělí, apartmán: 2 dospělí + 2 děti.

Vybavení a služby

Patrový domek s rodinnou atmosférou, v jehož blízkosti se nachází taverny, pekárna, market.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.