Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Filothei studia

Příjemný objekt studií Filothei se nachází v nádherném letovisku Stalida ostrova Kréta, které je situováno mezi městy Hersonissos a Malia. Příjemná písčitá pláž s palmami je od studií Filothei vzdálena pouze 50 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Filothei studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Filothei

Příjemný objekt studií Filothei se nachází v nádherném letovisku Stalida ostrova Kréta, které je situováno mezi městy Hersonissos a Malia, východně od Heraklionu a přibližně 30 minut jízdy od letiště. V oblasti Stalidy jsou nádherné a dlouhé písčité pláže s výbornou možností provozování vodních sportů, nepřeberné množství minimarketů, restaurací, taveren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy. Studia Filothei jsou v patrovém domě v centru střediska, v úzké postranní uličce a pouze 40 m od hlavní promenády. Příjemná písčitá pláž s palmami je od studií Filothei vzdálena pouze 50 m. Vzdálenost od obchodního centra je 40 m.

Ubytování

Celkem 10 studií Filothei je rozmístěno v patrové budově, která je bez recepce. Studia mají obsazenost 2+1 dítě, k dispozici je koupelnu (sprcha) s WC a kuchyňský kout. Úklid je 1x týdně.

Sport a zábava

Na pláži široká nabídka plážových a vodních sportů. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek (cca 3-5 EUR/den). Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti. Centrum letoviska Stalida a Malia nabízí nesčetné množství zábavních možností, obchůdky, restaurace a bary.

Stravování

dle CK, Vlastní stravování. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Možnost dokoupení snídaně a večeře v protějším hotelu Palm Beach. Minimarkety s potravinami jsou v těsné blízkosti.

Pláž

Příjemná písčitá pláž  s palmami je od studií Filothei vzdálena pouze 50 m. Pozvolný vstup do moře, pláž je vhodná i pro nejmenší děti. Na pláži široká nabídka plážových a vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.