Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikos studia a apartmány

Vilka Nikos je obklopena zahradou. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka je v klidném prostředí stranou od místní komunikace. Taverny a obchody jsou také velmi blízko. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikos studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Nikos

Vilka Nikos je obklopena zahradou. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se asi do středu plakiaského zálivu. Vilka je v klidném prostředí stranou od místní komunikace. Taverny a obchody jsou také velmi blízko.

Ubytování:

Standardně vybavená 2lůžková studia Nikos s prostornými balkóny jsou v přízemí, apartmány jsou v 1. patře. 1 apartmán je prostorný 3lůžkový, další apartmán má 1 ložnici a obývací kuchyň s 2 lůžky a 1 apartmán má 2 ložnice a kuchyň s posezením. Balkóny apartmánů směřují do zeleně a mají značně zastíněný výhled na moře. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání. Ubytování je vzdušné a světlé.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Hodnocení

Studia a apartmány Nikos jsou dobré ubytování se zahradou v klidném prostředí a blízko pláže bude určitě vyhovovat i rodinám s dětmi. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 350 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha/Ostrava - Heraklion - Praha/Ostrava včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, nebo 14x ubytování,...

Slevy pro děti1 DÍTĚ VÝHODNĚ = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA a k tomu zlevněnou letenku a transfer 1 dítě do 18 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.