Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Orama

Písečná pláž je vzdálena 350 m, do centra letoviska Matala s obchůdky asi 450 m. Přibližně 300 metrů od hotelu Orama je místní autobusová zastávka. Upravené pokoje s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociálním zařízením. Možnost jedné přistýlky. Dále nabízí hotel Orama recepce, parkoviště, jídelnu a bar. Oblast - Kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Orama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Orama

Písečná pláž je vzdálena 350 m,  do centra letoviska Matala s obchůdky asi 450 m. Přibližně 300 metrů od hotelu Orama je místní autobusová zastávka.

Vybavení hotelu Orama

Upravené pokoje s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky, sociálním zařízením. Možnost jedné přistýlky. Dále nabízí hotel Orama recepce, parkoviště, jídelnu a bar.

Vybavení pokojů

balkon nebo terasa, klimatizace (za poplatek).

Strava

Dle ck, snídaně. Forma stravování - formou bohatého bufetu.

Sport

venkovní bazén s brouzdalištěm, sluneční terasa se slunečníky a lehátky

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.