Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Petra

Hotel Petra se nachází v blízkosti centra jedné z nejhezčích rybářských vesniček Agia Galini na jihu Kréty, cca 80 km od Heraklionu. Hotel je vzdálen 550 m od oblázkovo-písečné pláže. V hotelu Petra se nachází recepce s místností, kde se podávají snídaně, televizní koutek, bar, bazén umístěný na střeše hotelu, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Petra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Petra

Hotel Petra se nachází v blízkosti centra jedné z nejhezčích rybářských vesniček Agia Galini na jihu Kréty, cca 80 km od Heraklionu. Hotel je vzdálen 550 m od oblázkovo-písečné pláže.

Stravování

Snídaně. Rozšířené kontinentální, servírované.

Ubytování v hotelu Petra

Hotel s rodinnou atmosférou má ubytování ve 35 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojů s balkonem, nebo terasou s výhledem na vesničku a možností jedné přistýlky. Pokoje jsou rozmístěny ve dvou budovách. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou/vanou, WC),TV/sat, klimatizaci, telefon a lednici.

Vybavení

V hotelu Petra se nachází recepce s místností, kde se podávají snídaně, televizní koutek, bar, bazén umístěný na střeše hotelu, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena 550 m od hotelu.

Doporučení

Agios Galini je výborným výchozím bodem pro cestování po jižní Krétě. Vynikající atmosféra města.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.