Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Soula

V oblasti jižní Kréta, na okraji letoviska Makris Yialos, v jeho prvním zálivu, přímo u moře, stojí úzká jednopatrová budova studií Soula. Zelené okenice příjemně kontrastují s pastelovou barvou domu. Exteriér doplňuje několik keříků a palma, která během horkých letních dní poskytuje osvěžující stín. Na písčito-oblázkovou pláž je to jen na skok, od pláže ho dělí jen místní komunikace. Dům Soula disponuje studii pro dvě osoby a apartmánem s oddělenou ložnicí pro 4 osoby. Všechna studia jsou situována v přízemí a mají terasu, přičemž apartmán s vlastním balkonem je umístěn v patře. Všechna studia a apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním zařízením, ledničkou, koupelnou/WC.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Soula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánů a studií Soula:

V oblasti jižní Kréta, na okraji letoviska Makris Yialos, v jeho prvním zálivu, přímo u moře, stojí úzká jednopatrová budova studií Soula. Zelené okenice příjemně kontrastují s pastelovou barvou domu. Exteriér doplňuje několik keříků a palma, která během horkých letních dní poskytuje osvěžující stín. Na písčito-oblázkovou pláž je to jen na skok, od pláže ho dělí jen místní komunikace. Dům disponuje studii pro dvě osoby a apartmánem s oddělenou ložnicí pro 4 osoby. Všechna studia jsou situována v přízemí a mají terasu, přičemž apartmán s vlastním balkonem je umístěn v patře. Všechna studia a apartmán jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním zařízením, ledničkou, koupelnou/WC. Klimatizace je možná za příplatek. Pokud se vám podaří vzbudit se v časných ranních hodinách, můžete se kochat kouzelným východem slunce. Hned vedle domu se nachází taverna, jejíž majitelé pronajímají na pláži lehátka a slunečníky. Dům je vzdálený od centra letoviska s tavernami a obchůdky asi 400 m. Pokud se vydáte na procházku do centra vesničky, naproti domu Theodora narazíte na minimarket patřící vaší domácí – paní Soule.

Kapacita studií Soula:

4 studia a 1 apartmán

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.