Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stelios Horizon Beach

Hotel Stelios Horizon Beach, vyznačující se řeckou pohostinností s přátelskou atmosférou, leží přímo u moře, na skalnatém pobřeží na ostrově Kréta. Nabízí se odtud krásný panoramatický výhled na zátoku. Z klidnější části letoviska Stalida, ve které se hotel nachází, je centrum vzdáleno cca 1 km. Hostům je zde k dispozici nespočet restaurací, barů a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stelios Horizon Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stelios Horizon Beach

Hotel Stelios Horizon Beach, vyznačující se řeckou pohostinností s přátelskou atmosférou, leží přímo u moře, na skalnatém pobřeží. Nabízí se odtud krásný panoramatický výhled na zátoku. Z klidnější části letoviska Stalida, ve které se hotel nachází, je centrum vzdáleno cca 1 km. Hostům je zde k dispozici nespočet restaurací, barů a obchůdků. Z autobusové zastávky, která od hotelu Stelios Horizon Beach vzdálena cca 100 m, je možné vyrazit do nedalekých letovisek Chersonisos a Malia (cca 3 km; cena jízdenky cca 1€/cesta), případně také do hlavní města Heraklionu (cca 30 km, cena jízdenky cca 3,50€/cesta).

Služby

Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/8 minut), restaurace, bar na terase, snackbar u bazénu, místnost pro uschování zavazadel, parkoviště, klimatizace ve veřejných prostorech, obchod se suvenýry/dobře zásobený minimarket, parkoviště.

Kapacita hotelu Stelios Horizon Beach

Hotelový areál Stelios Horizon Beach postavený v krétském stylu je tvořen hlavní budovou a devíti menšími jednopatrovými budovami umístěnými v zahradě. Celkem areál Stelios Horizon Beach nabízí 180 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinných pokojů, které tvoří 2 ložnice, součástí jedné je kuchyňský koutek a 4 pevná lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, telefonem, TV se satelitním příjmem a filmovými, sportovními i hudebními kanály, chladničkou, klimatizací (za poplatek cca 6€/den), balkónem nebo terasou s výhledem na moře nebo do zahrady. Většina rodinných pokojů je vybavena také základním vybavením pro úklid a fénem. Trezor na pokoji (za poplatek cca 10€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle ck, Formou ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén a dětský bazénem na terase (voda v bazénu je kombinace sladké a slané vody, soukromé molo s přímým vstupem do moře, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5€/set/den). Herna s kulečníkem a stolními hrami, dětské hřiště.

Hlavní výhody hotelu Stelios Horizon Beach

- hned u moře,
- nádherný výhled,
- ochotný personál.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel vyznačující se řeckou pohostinností s přátelskou atmosférou leží přímo u moře, na skalnatém pobřeží. Nabízí se odtud překrásný panoramatický...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.