Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Kathrin

Příjemný rodinný hotel Stella Kathrin nedaleko písečné pláže leží v klidné části letoviska Adele, cca 7 km západně od města Rethymna. Poloha hotelu je ideální pro výlety ve střední části ostrova Kréta a jejího jižního pobřeží (klášter Arkadi 10 km, Matala 47 km, Agia Roumeli 55 km, Frangokastello). V těsné blízkosti hotelu se nachází zastávka autobusu, obchůdky, kavárny a restaurace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella Kathrin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stella Kathrin

Příjemný rodinný hotel Stella Kathrin nedaleko písečné pláže leží v klidné části letoviska Adele, cca 7 km západně od města Rethymna. Poloha hotelu je ideální pro výlety ve střední části ostrova Kréta a jejího jižního pobřeží (klášter Arkadi 10 km, Matala 47 km, Agia Roumeli 55 km, Frangokastello). V těsné blízkosti hotelu se nachází zastávka autobusu, obchůdky, kavárny a restaurace.

Ubytování

Hotel Stella Kathrin nabízí rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pro dítě), součástí pokojů je sociální zařízení (WC, sprcha, fén), klimatizace, telefon, SAT/TV, lednice, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Vybavení

Hosté mají v hotelu Stella Kathrin k dispozici recepci, restauraci, zahradní posezení u snack-baru, sladkovodní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek), bar u bazénu, dětské hřiště. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma. K placeným hotelovým službám patří možnost pronájmu notebooku a masáže. V průběhu dne jsou pořádány animační programy pro děti. Sportovní aktivity za poplatek: vodní sporty na pláži, jízda na koni, vláček.

Stravování

Dle ck, All inclusive – snídaně (7:30–9:30), oběd (12:30–14:00), odpolední občerstvení (16:00–18:00), večeře (19:30–21:30) – vše formou bufetu. Nápoje v rámci obědů: točené pivo, víno, nealkoholické nápoje. Nápoje v baru (10:00 – 23:00): točené pivo, víno, nealkoholické nápoje, brandy, ouzo, rakije, káva, čaj. Všechny ostatní nápoje a koktejly s 30% slevou.

Benefity hotelu Stella Kathrin

výhodná poloha hotelu
hezká písečná pláž
klimatizace, lednice, TV a Wi-Fi zdarma
animační programy

Poloha hotelu

Letovisko: Rethymno - Adele
Vzdálenost od pláže: 80 m
Typ pláže:  písečná
Vzdálenost od letiště: 70 km

Aktuální popis od CK

Polohaútulný hotel s příjemnou atmosférou situovaný pouhých 100 metrů od pláže se nachází v oblasti Rethymno, v letovisku Adelianos Kampos, jenž poskytuje...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.