Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iasmos studia

3 nové vilky Iasmos leží téměř na krásné písečné pláži v západní části zálivu Paleochory v jihozápadní části ostrova Kréta. Do centra se dostanete snadno asi po 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 180 m. Ubytování ve vilkách ve studiích Iasmos je moc pěkné a prostorné.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iasmos studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Iasmos:

3 nové vilky Iasmos leží téměř na krásné písečné pláži v západní části zálivu Paleochory v jihozápadní části ostrova Kréta. Do centra se dostanete snadno asi po 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 180 m.

Ubytování:

Ubytování ve vilkách ve studiích Iasmos je moc pěkné a prostorné. 2lůžková studia s manželskou postelí a rozkládacím gaučem jsou ve zvýšeném přízemí a mají krásné terasy buď s přímým nebo s částečným výhledem na moře. Do mezonetových studií Iasmos se vchází také ze zvýšeného přízemí. V dolní části studií je obývací kuchyň s rozkládací pohovkou a s krásnou terasou s bočním výhledem na moře. V 1. patře je ložnice s manželským lůžkem. Studia Iasmos jsou vybavena zařízeným kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí a kuchyňských elektrospotřebičů), sprchou, WC a klimatizací. V areálu je místo na parkování.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Odyssea)

Hodnocení:

Studia Iasmos jsou kvalitní ubytování velmi blízko pláže, kde je značné soukromí. Vzdálenost od písečné pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra městečka: cca 400 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.