Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sylvia

Hotel Sylvia s 50 apartmány v zahradách se nachází v klidném místě, ve vesničce Koutouloufari na okraji letoviska Hersonissos na ostrově Kréta. Toto ubytování je vhodné i pro rodinnou dovolenou, v areálu se nachází dětský bazén a hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sylvia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sylvia

Nový hotel Sylvia s 50 apartmány v zahradách se nachází na klidném místě v tradiční vesničce Koutouloufari na okraji letoviska Hersonissos, 1,5 km od jeho centra s obchody, bary a tavernami a 23 km od letiště v Heraklionu. Aparthotel je vjodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: 4*.

Vybavení

recepce, internet, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, jednou týdně řecký večer s živou hudbou (záleží na počtu a zájmu hostů).

Ubytování

Hotel Sylvia nabízí apartmány až pro 4 osoby. Apartmány Sylvia jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, trezorem, kuchyňkou s příslušenstvím a ledničkou a zahradní terasou. Mají oddělenou ložnici od obývací části se 2 pohovkami.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (5 EUR/den), trezor (1,5 EUR/den), kulečník, řecký večer.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle ck, vlastní stravování.

Pláž

cca 800 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.