Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Uranos

Vila Uranos stojí v postranní uličce, která vede přímo do centra s obchody a tavernami a do malého přístavu Plakias. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete pohodlně po pobřežní promenádě do 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Oblast - Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Uranos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Uranos

Vila Uranos stojí v postranní uličce, která vede přímo do centra s obchody a tavernami a do malého přístavu Plakias. Na písčito-oblázkovou pláž se dostanete pohodlně po pobřežní promenádě do 5 minut. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování

Dobře a moderně vybavená prostorná studia a apartmány Uranos jsou v 1. patře a mají koupelnu se sprchou a toaletou, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizaci (za příplatek). Prostorné balkóny směřují do uličky a je z nich výhled na vzdálené vrcholky hor. Ve studiích Uranos je velká manželská postel, 1 lůžko a rozkládací gauč. Apartmány Uranos mají 1 ložnici s francouzským lůžkem, 2 lůžka v obývací části a rozkládací gauč. Hosté této vilky mohou využívat bazén blízkého hotelu Costas Chrysoula.

Stravování

rozšířená kontinentální snídaně podávaná formou bufetu v hotelu Costas-Chrysoula.

Hodnocení

Apartmány a studia Uranos je prostorné ubytování s vynikající polohou, které je vhodné i pro rodiny s dětmi

Vzdálenosti

od pláže: cca 180 m. od centra: cca 50 m.

Informace o ubytování

se snídaní - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach nebo taverna Mousses)

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.