Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hersonissos Palace

Hotel Hersonissos Palace se nachází poblíž centra oblíbeného turistického letoviska Chersonisos na ostrově Kréta. V blízkosti hotelu najdete bohatou nabídku obchodů a restaurací, tradičních taveren i barů. Písečná pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře je cca 100 m od hotelu. Vodní park Start Beach je cca 25 minut chůze od hotelu, cena za taxi vyjde na cca 7€/cesta. Ve vzdálenosti cca 5 minut od hotelu je autobusová zastávka městské linky, která jezdí směrem do Heraklionu (cca 3€/cesta) nebo směrem do Agios Nikolaos. Nejbližší supermarket je jen pár kroků od hotelu. Kapacita: v hotelu je celkem 150 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka). Všechny pokoje v hotelu Hersonissos Palace jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, okolní zástavbu, letovisko nebo moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hersonissos Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hersonissos Palace

Hotel Hersonissos Palace se nachází poblíž centra oblíbeného turistického letoviska Chersonisos. V blízkosti hotelu najdete bohatou nabídku obchodů a restaurací, tradičních taveren i barů. Písečná pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře je cca 100 m od hotelu. Vodní park Start Beach je cca 25 minut chůze od hotelu, cena za taxi vyjde na cca 7€/cesta. Ve vzdálenosti cca 5 minut od hotelu je autobusová zastávka městské linky, která jezdí směrem do Heraklionu (cca 3€/cesta) nebo směrem do Agios Nikolaos. Nejbližší supermarket je jen pár kroků od hotelu. Kapacita: v hotelu je celkem 150 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka). Všechny pokoje v hotelu Hersonissos Palace jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, okolní zástavbu, letovisko nebo moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Kapacita

V hotelu Hersonissos Palace je celkem 150 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, okolní zástavbu, letovisko nebo moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 1€/20 minut) konferenční sál, vnitřní bar, venkovní bar u bazénu, restaurace, zahrada, parkoviště. Wifi zdarma v prostoru recepce. Přímo v hotelu je lékař (09:00 – 10:00 a 17:00 – 18:00 hodin).

Stravování

Formou polopenze nebo za příplatek ALL INLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

Snídaně (07:30 – 09:30 hodin), obědy (13:00 – 14:00 hodin) a večeře (18:30 – 21:00 hodin) formou bufetu v hotelové restauraci Odpolední kávu, sušenky nebo zákusek (15:00 – 16:00 hodin) v baru u bazénu Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti (15:00 – 16:00 hodin) v baru u bazénu Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, soda, ovocné šťávy, džusy, cola, cola light, sprite, orange, filtrovaná káva, čaj) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí víno, ouzo, raki, brandy, rum aj.) od 10:00 – 23:00 hodin. V nabídce jsou též 4 míchané nápoje – koktejl San Francisco, Tequila Sunrise, Heroni special a dětský nealkoholický koktejl

Sport a zábava

2 bazény, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, posilovna (zdarma), tenis a stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, vodní sporty (za poplatek).

Hlavní výhody

blízko pláže, moderní areál, živé letovisko.

Hotel Hersonissos Palace na webu

Hersonissos Palace

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Hersonissos. Hotel je umístěn na okraji rušného a velmi vyhledávaného letoviska Hersonissos. V centru letoviska naleznete veškerou...

Poloha a popisHotel Hersonissos Palace se nachází v rušném letovisku Hersonissos nedaleko přístavu. V blízkosti hotelu je velké množství restaurací, kaváren,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.