Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thisvi

Malý rodinný hotel Thisvi v živém letovisku Stalis se nachází asi 100 metrů od velmi pěkné písečné pláže s možností provozování řady vodních sportů. V okolí hotelu se nachází řada taveren, restaurací, barů, obchodů a autopůjčoven. Oblast - Kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thisvi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Thisvi

Malý rodinný hotel Thisvi v živém letovisku Stalis se nachází asi 100 metrů od velmi pěkné písečné pláže s možností provozování řady vodních sportů. V okolí hotelu se nachází řada taveren, restaurací, barů, obchodů a autopůjčoven.

Vybavení hotelu Thisvi

U bazénu s terasou, nabízející výhled na moře, jsou lehátka a slunečníky pro hotelové hosty k dispozici bezplatně, na pláži za poplatek. K vybavení hotelu patří taverna, bar, snack bar a místnost pro sledování TV, je tu i mini market.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchovým koutem a WC, telefon, lednička, televize a balkón. Zapojení klimatizace a pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Hotel Thisvi Hotel ***  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj; Jednolůžkový pokoj.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisThisvi Hotel je 2* ubytování, které se nachází v menším, avšak velmi vyhledávaném letovisku na severovýchodním pobřeží ostrova Kréta. Letovisko...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.