Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vritomartis

Hotelové pavilóny Vritomartis stojí ve velmi pěkné zahradě nedaleko mořských břehů, 2 km od Chora Sfakion na jihu ostrova Kréta. Na krásnou písečno-oblázkovou pláž Filaki je to asi 650 m, ale v hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k pláži a do Chora Sfakion. Na pláži Filaki je malý snack bar, který provozuje hotel. Hotel Vritomartis nabízí ubytování s vysokým standardem služeb přímo v přírodě se sportovními možnostmi. Vhodné pro vyznavače nudismu a naturismu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vritomartis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vritomartis

Hotelové pavilóny Vritomartis stojí ve velmi pěkné zahradě nedaleko mořských břehů, 2 km od Chora Sfakion na jihu ostrova Kréta. Na krásnou písečno-oblázkovou pláž Filaki je to asi 650 m, ale v hotelu je malý mikrobus, který zdarma zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k pláži a do Chora Sfakion. Na pláži Filaki je malý snack bar, který provozuje hotel.

Ubytování:

Naleznete zde vše, co k báječné dovolené patří. Pokoje s prostorným balkónem nebo terasou jsou z velké části situovány k moři. Jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, telefonem, rádiem, TV/SAT, internetem a klimatizací. Můžete si pronajmout malou ledničku. Hotel Vritomartis nabízí řadu sportovních možností (nově potápění). V ceně pobytu je používání tenisových kurtů, volejbalového hřiště a stolního tenisu. Můžete si také půjčit společenské hry nebo si zahrát elektronické hry. V hotelu je dětské hřiště, bazén pro děti i pro dospělé a minimarket.

Stravování:

Na terase hotelu Vritomartis je podávána polopenze formou bufetu.

Hodnocení:

Hotel Vritomartis nabízí ubytování s vysokým standardem služeb přímo v přírodě se sportovními možnostmi. Vhodné pro vyznavače nudismu a naturismu.

Důležité upozornění:

Ve společných vnitřních prostorách hotelu (restaurace, bar, recepce atd.) není dovoleno být bez oblečení. Nepsaným pravidlem v tomto hotelu je, že bez oblečení nelze být ani ve společných venkovních prostorách od slunka západu do slunka východu. Vzdálenost od moře: cca 650 m. Vzdálenost od Chora Sfakion: cca 2 km.

Aktuální popis od CK

PolohaBudovy hotelu stojí ve velmi pěkné zahradě na velice klidném místě asi 2 km od malého přístavu Chora Sfakion. Soukromá hotelová písčito-oblázková pláž...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.