Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Marine Resort & Spa

Hotel Blue Marine Resort & Spa se nachází na ostrově Kréta v blízkosti pláže v letovisku Amoudara, asi 800 m od jeho centra. Hotel nedoporučujeme osobám na vozíku a osobám s problémy pohybového aparátu. Hotel Blue Marine Resort & Spa nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT TV, wi fi, DVD přehrávačem, mini ledničkou, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Marine Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Blue Marine Resort & Spa - poloha

Hotel Blue Marine Resort & Spa se nachází v blízkosti pláže v letovisku Amoudara, asi 800 m od jeho centra. Hotel nedoporučujeme osobám na vozíku a osobám s problémy pohybového aparátu.

Ubytování

Hotel Blue Marine Resort & Spa nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT TV, wi fi, DVD přehrávačem, mini ledničkou, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, směnárna, notebooky na půjčení, konferenční místnost, hlavní restaurace Blue Aegean, středozemská a la carte restaurace Olive Tree, bar u bazénu Pelagos, lobby bar Panorama, disco bar D+D, 2 bazény s mořskou vodou, plážový volejbal, tenis, mini fotbal, basketbal, stolní tenis, herna s kulečníkem, karetní hry, lukostřelba, obří šachy, vodní sporty na pláži, spa centrum s masážemi, krytým bazénem, saunou, jacuzzi, tureckými lázněmi manikúrou a tělocvičnou, mini market, klenotnictví, butik.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, telefon, bazénové osušky za zálohu, spa centrum.

Pláž:

Hotel Blue Marine Resort & Spa je cca 100 m od pláže přes místní komunikaci

Pro děti:

2 brouzdaliště, dětské hřiště, mini club, dětské menu.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:00 – 10:00), obědy (12:30 – 15:00), večeře (18:30 – 21:30), odpolední čaj/káva a zákusky (16:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00), zmrzlina (10:00 – 18:00).

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Agios Nikolaos. Tento pětihvězdičkový hotelový resort se nachází v nádherné přírodní scenérii, která je přímou součástí chráněné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.