Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gournes

Oblast
Typ letoviska Klidné
Gournes se nachází na severním pobřeží ostrova, nedaleko hlavního města Heraklion, na půl cesty mezi letovisky Kokkini Hani a Kato Gouves.
Z hlavního města Heraklionu zajíždí každou půlhodinku do Gournes místní linkový autobus. Další možností je vypůjčení auta, či skútru a vydat se za poznáním krás ostrova po vlastní ose.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gournes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Gournes se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta, asi 15 kilometrů od hlavního města Heraklionu, přesně mezi letovisky Kokkini  Hani a Kato Gouves.  V této poklidné vesničce se nachází tradiční část se starou zástavbou a spletí romantických uliček, kde žijí starousedlíci. Další část tvoří hlavní ulice s plážovou promenádou, kde nalezneme většinu ubytovacích kapacit, taveren i marketů, kaváren a obchůdků se suvenýry. Celá tato vesnička je obklopená kopci s olivovníky a políčky s vinnou révou. Nespornou výhodou tohoto místa je krátká vzdálenost do hlavního města s dalšími možnostmi nákupů, procházek, návštěv muzeí a nespočet dalších možností, jak příjemně využít volný čas. Z Heraklionu a taktéž z oblíbené Malie vyjíždí každou půlhodinu městský autobus směr Gourmes.

Tipy na hotel v letovisku Gournes

Erato od 12 190 Kč se všemi poplatky

Tento příjemný hotel má dobrou polohu v Gournes Pediados, jen asi 800 m od pláže. Autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem a četné nákupní a zábavní možnosti jsou cca 12 km od hotelu.Mezinárodní letiště u Heraklionu je vzdáleno cca 15 km.

1.

Vasia Royal

Hotel Vasia Royal se nachází v Gournes, přibližně 5 km od Gouves na severu Kréty. Hotel se skládá z dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pyšní se svým přátelským personálem a krétskou pohostiností. Nabízí velice kvalitní služby, moderní vybavení. Letiště v hlavní městě Heraklionu je přibližně 16 km vzdálené.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---